Osobní tréninky

Chceš zlepšit svoji fyzickou kondici? Být rychlejší, silnější. Chceš předejít zranění? Pak právě pro tebe mám dva druhy tréninků: 

Osobní kondiční tréninkyosobni-trenink-2

Kondiční tréninky jsou zaměřené na zvýšení fyzické kondice a posílení celého těla komplexně. Pomohu ti zlepšit tvoji rychlost, sílu, vytrvalost a výbušnost. Připravím pro tebe tréninky přesně podle tvých požadavků, schopností a případných zdravotních problémů. Osobně s tebou tréninky absolvuji, budu ti radit, opravovat a motivovat k lepším výsledkům. U osobních tréninků kladu velký důraz na správnou techniku prováděných cvičení tak, abychom eliminovali možná budoucí zranění a hlavně aby tréninky byly pro tvé tělo nejpřirozenější. Cílem je jak zvýšit celkové fyzické kondice, tak i zlepšit odolnost vůči únavě.

Fyzio tréninky

osobni-trenink-fyzio-2_1osobni-trenink-fyzio_1Trápí tě bolesti ať už ze sportu, náročných tréninků nebo sedavého zaměstnání? Nebo chceš předcházet případnému zranění způsobeném nadměrnou zátěží? Vytvořím ti fyzio tréninky, na kterých společně zapracujeme na tvých slabinách a odstraníme tak tím bolesti, které tě omezují.

Jak fyzio trénink probíhá? 

  • v prvním kroku tě vyšetřím a zhodnotím tvůj pohybový stav
  • následně stanovím vhodný průběh fyzio tréninku přizpůsobený přesně tvému zdravotnímu a pohybovému stavu  
  • všechny tréninky probíhají pod mým dohledem s důrazem na technicky správné provedení každého cviku

 Kde tréninky probíhají?

Tréninky probíhají v Brně, využívám prostory u sportovní haly Sprint, v blízké posilovně, běžeckém oválu apod.

osobni-trenink-tejpovani-2Recenze

Michael: "Lucka je skvělá trenérka s profesionálním přístupem. Tréninky jsou variabilní a přizpůsobené mému individuálnímu cíli. Díky jejím cvičebním metodám jsem zlepšil kondici, sílu a především vytrvalost. Lucka je vždy ochotná mi poradit. Doporučuji její kondiční tréninky všem, kdo hledají efektivní a přizpůsobený přístup k dosažení svých cílů." 
Adéla: "Kondiční tréninky s Luckou předčily má očekávání. Její znalosti a přístup mi daly jistotu, že jsem v dobrých rukou. S Luckou jsem si užila tréninky plné energie a překonávání vlastních limitů. Mohu ji s klidem doporučit každému, kdo hledá osobního trenéra, který skutečně posune jeho kondici na vyšší úroveň." 
Jan: "Lucka je člověk, který díky svým zkušenostem mě přesvědčila, že lidskému tělu opravdu rozumí. Jsem člověk, který rád vše chápe a Lucka skvěle dovede vysvětlit, proč je daný cvik nebo pohyb důležity. Líbí se mi, že dokáže být náročná ale zároveň si na nic nehraje a je s ní legrace. A co je hlavní, cítím na sobě velké pokroky." 

Jak trénink objednat?

  • nebo pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře

Kontaktní formulář

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu